Integracyjna wycieczka do Lublina

plakat wycieczki do lublina

Ruszamy z pierwszymi informacjami odnośnie naszego Święta!

W ramach XIX Tygodnia Bibliotek zapraszamy na wycieczkę integracyjną do Lublina dnia 15.05.2022 r. (niedziela), przybliżone godziny wyjazdu i powrotu 10.00 – 17.00.

Wyjazd przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców Gminy Milanów małych i dużych, wyjazd solo i z rodziną, opieka nad dziećmi jadącymi bez rodziców.

Wycieczka ma na celu zintegrowanie gości z Ukrainy z mieszkańcami naszej gminy oraz pokazanie naszym gościom najbliższej okolicy, naszego dziedzictwa narodowego.

Pomysł na wyjazd zrodził się w sercach naszych ukraińskich gości, którzy poprosili nas o zorganizowanie tego typu wydarzenia. W związku z tym, iż rodziny Ukraińskie pozostają na chwilę obecną bez źródła dochodu, własnego transportu, musimy wspomóc to wydarzenie finansowo.

Jeżeli chcesz pomóc, wybierz się z nami na wycieczkę (Twoja wpłata częściowo pokryje koszty dla Ukraińców) lub wpłać na konto Biblioteki dowolną kwotę.

Nr konta: 82804610672004066206950 001 Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim O. w Milanowie

Tytułem: darowizna na wycieczkę

Zapisy przyjmujemy w Bibliotece Głównej do 6.05.2022 r.

Serdecznie zapraszamy!