Dotacja na szkolenie pracowników

KFS

Z przyjemnością dzielimy się informacją o przyznanym dofinansowaniu na kształcenie Pani Agnieszki Piekarskiej naszej Bibliotekarki. W Bibliotece zostanie zorganizowany kurs “Komunikacja online za pośrednictwem usług internetowych”.

Szkolenie ma na celu poznanie oraz naukę niezbędnych umiejętności związanych z obsługą platform do komunikacji online (Zoom, MS Teams), tak aby uczestnik swobodnie posługiwał się platformami do rozmów i organizacji spotkań online.

Szkolenie zorganizuje Edukacja 3.0 wykorzystująca nowoczesne metody i techniki w kształceniu i wspieraniu w rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych.

Po ukończonych warsztatach będziemy mogły organizować spotkania i wydarzenia online w czasie rzeczywistym!

Rozwijamy się dla Was!