Przerwa w funkcjonowaniu Biblioteki w Milanowie i Filii w Rudnie

馃摎馃摙 WA呕NE OG艁OSZENIE! Przerwa w funkcjonowaniu Biblioteki w Milanowie i Filii w Rudnie 馃摙馃摎

Drodzy Czytelnicy,
rozpoczynamy swoj膮 przygod臋 z Program Rozwoju Bibliotek i chcieliby艣my Was poinformowa膰, 偶e w dniach 20-21.06.2023 Biblioteka w Milanowie oraz nasza Filia w Rudnie b臋d膮 nieczynne z powodu dwudniowego szkolenia naszego zespo艂u.

Ta przerwa w dzia艂alno艣ci Biblioteki pozwoli nam podnie艣膰 nasze umiej臋tno艣ci i rozszerzy膰 nasz膮 wiedz臋, aby jeszcze lepiej dla Was pracowa膰.馃摎
Przepraszamy za wszelkie niedogodno艣ci zwi膮zane z czasowym zamkni臋ciem. Jednak jeste艣my przekonani, 偶e to inwestycja w rozw贸j naszego zespo艂u przyniesie d艂ugofalowe korzy艣ci.

Dzi臋kujemy za zrozumienie i wyrozumia艂o艣膰. Jeste艣my niezmiernie wdzi臋czni za Wasze wsparcie i cieszymy si臋, 偶e mo偶emy stale rozwija膰 nasz膮 instytucj臋.馃摎

Szkolenie odb臋dzie si臋 w ramach Programu Rozwoju Bibliotek, kt贸ry wspiera tysi膮ce bibliotek publicznych w ca艂ej Polsce w pe艂nieniu roli lokalnych centr贸w aktywno艣ci spo艂ecznej. W takich plac贸wkach ludzie sp臋dzaj膮 czas, rozwijaj膮 swoje zainteresowania, zdobywaj膮 nowe umiej臋tno艣ci i wsp贸lnie dzia艂aj膮. Program Rozwoju Bibliotek to przedsi臋wzi臋cie Polsko-Ameryka艅skiej Fundacji Wolno艣ci prowadzone przez Fundacj臋 Rozwoju Spo艂ecze艅stwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 by艂o realizowane w ramach partnerstwa z Fundacj膮 Billa i Melindy Gates贸w.