Menu Zamknij

Nowy Rok Szkolny 2022/2023

Drodzy uczniowie i nauczyciele z okazji inauguracji roku szkolnego składamy serdeczne życzenia: sukcesów, przyjemności z nauki oraz satysfakcji z czasu spędzonego w szkole. Mamy nadzieję, że rozpoczęty rok szkolny przyniesie ze sobą nowe, ciekawe doświadczenia.

Kochani, mamy dla Was wspaniałą wiadomość wraz z nowym rokiem szkolnym wznawia swoją działalność nasza Filia Biblioteczna w Rudnie. Wracamy z nową energią i w nowej lokalizacji. Będziemy na Was czekać już od 6 września w każdy wtorek i środę w godzinach 10:00 – 14:00 w dawnej świetlicy szkolnej.

Filia prowadzi swój odrębny fanpage na facebooku pod adresem https://www.facebook.com/FiliawRudnie/. Zapraszamy do polubienia i odwiedzin.

Filia została wzbogacona w ponad 100 nowości dla dzieci i młodzieży. I to nie jest nasze ostatnie słowo. Dysponujemy również bezpłatnymi kodami do Empik Go, dzięki którymi zyskacie dostęp do nieograniczonej ilości lektur!

Zmieniliśmy także swój profil, staliśmy się biblioteką nastawioną na młodego czytelnika zapraszamy więc w nasze progi dzieci i młodzież w każdym wieku.

Dorośli Czytelnicy nie będą jednak zawiedzeni i znajdą tutaj również coś dla siebie.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content