Warsztaty fotograficzne/Фотомайстерні

plakat warsztatów fotograficznych

Z okazji Światowego Dnia Ziemi 22 kwietnia 2022 r. Biblioteka w Milanowie organizuje dla dzieci od 7 roku życia oraz młodzieży warsztaty z SOLARIGRAFII .

Na zajęciach poznacie metodę fotograficzną, której celem jest uchwycenie pozornej wędrówki słońca po niebie. Zanurzycie się w dziedzinę fotografii otworkowej i dowiecie się jak wykonać zdjęcie przy użyciu zwykłej puszki po napoju.

Działamy w godzinach 16.00 – 17.00.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapisujcie się telefonicznie, w komentarzu pod tym postem na facebooku, w wiadomości prywatnej, mailowo lub osobiście w Bibliotece.

Listę zamykamy w czwartek 21.04.2022 r.

/

З нагоди Всесвітнього дня Землі, 22 квітня 2022 року, бібліотека в Мілані організовує семінари СОЛЯРИГРАФІЇ для дітей від 7 років та молоді.

Під час занять ви дізнаєтеся про фотографічний метод, метою якого є зйомка видимої подорожі сонця по небу. Ви поринете в сферу пінхол-фотографії та навчитеся робити знімок, використовуючи звичайну банку від газованої води.

Працюємо з 16:00 до 17:00.

Кількість місць обмежена.

Реєструйтеся по телефону, в коментарі до цього допису, в приватні повідомлення, електронною поштою або особисто в бібліотеці.

Ми закриваємо список у четвер, 21 квітня 2022 року.