Menu Zamknij

Intensywność kolorów

wycinanka ludow

To było naprawdę intensywne spotkanie, które odbyło się 9 kwietnia w jasnych, słonecznych i radosnych przestrzeniach Gminnej Biblioteki Publicznej w Milanowie.

Nie tylko na twarzach uczestników, ale również w ich działaniu widać, że zmiana otoczenia przysłużyła się i przerodziła we wzrost kreatywności, dokładności oraz nadała ciekawy ton i ekspansywny wybuch kolorów, które zalały wycinanki powstające już od dobrych trzech miesięcy. Uczestnicy, co cieszy, są coraz bardziej zintegrowani ze sobą i pomagają sobie nawzajem, dbając szczególnie o tych młodszym adeptów pracowni. To dobry znak na przyszłość, bo cała pracownia plastyki ludowej szykując się do wystawy, obmyśla kierunek działania na przyszłość.

Padają jasne i śmiałe pomysły, co chcemy wykonać i jakim technikom należy poświęcić szczególną uwagę. Widać, że tematy ludowe wciągnęły i porwały uczestników jak nurt rzeki po wiosennych roztopach.

Na każdym kolejnym spotkaniu pracowni staramy się o wypracowanie własnego, tutejszego, lokalnego stylu wycinanki bazującej na motywach etnicznie związanych z Gminą Milanów.

Zapraszamy na kolejne spotkanie już 23 kwietnia.

Nożyczki w dłoń!

Aktywne uczestnictwo w sztuce to początek dobrych działań w kierunku „tworzę”. Każdy jest artystą i każdy może tworzyć! Przyjdź i przekonaj się jakie to proste.

Do zobaczenia na warsztatach! Ciach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content