Lekcja Biblioteczna

Ostatnia lekcja biblioteczna odbyła się w ramach projektu: “Barwy Narodowe w Gminie Milanów”, dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP” 🇵🇱

Lekcja Biblioteczna dla naszych przedszkolaków, w której odkrywaliśmy historię słynnej Syrenki Warszawskiej.🧜‍♀️ Chcielibyśmy się z Wami podzielić tym niezwykłym doświadczeniem❗
Podczas lekcji przedszkolaki dowiedziały się wiele o Syrence Warszawskiej. Razem z dziećmi odkrywaliśmy, jak legenda o Syrence powstała i jakie ma znaczenie.
Nasi mali przyjaciele byli bardzo zainteresowani słuchając historii o Syrence Warszawskiej. Przyglądali się kolorowym ilustracjom i razem wymyślaliśmy, jak mogła wyglądać nasza słynna syrenka.

Po opowieści mieliśmy również warsztaty plastyczne, podczas których każde dziecko miało możliwość stworzyć swoją własną Syrenkę Warszawską. Było wspaniale obserwować kreatywność i wyobraźnię maluchów, którzy tworzyli swoją własną Syrenkę inspirując się legendą o Syrence Warszawskiej.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za wspaniałe uczestnictwo i ciekawość! Wasz entuzjazm i zaangażowanie sprawiły, że ta lekcja była niezapomniana.