Piknik Międzypokoleniowy

📚🕺🎉 Zapraszamy na Piknik Międzypokoleniowy! 📷💃

Mamy wspaniałą wiadomość! 🎉📚 W sobotę (17.06.202r.) tuż po Pikniku Patriotyczny organizujemy – Piknik Międzypokoleniowy! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które na pewno Was zachwycą❗

Na początku czeka nas wyjątkowy Pokaz Tańca w wykonaniu naszych utalentowanych seniorów! Będziemy mieli przyjemność oglądać ich taneczne umiejętności i cieszyć się radością, którą przynoszą swoim występem. To będzie niezapomniane widowisko!

Ale to jeszcze nie koniec❗ W drugiej części dnia będziemy mieli okazję podziwiać Otwarcie Wystawy Fotografii Seniorów. Ich umiejętności zdobyte podczas warsztatów fotograficznych zostaną uwiecznione w formie zdjęć, a my będziemy mieli okazję zobaczyć świat ich perspektywy.

To nie wszystko❗ W trakcie pikniku będziemy mieć również stoisko Koło Gospodyń Wiejskich w Milanowie , gdzie będziecie mogli zakupić i spróbować pysznych potraw i wyrobów domowych. A dla najmłodszych uczestników przygotowaliśmy bezpłatne dmuchańce, które dostarczą im mnóstwo radości i zabawy❗🛝

Nie możemy się już doczekać, aby spotkać Was wszystkich na naszym Pikniku Międzypokoleniowym. Będzie to wspaniała okazja, aby połączyć różne pokolenia i cieszyć się wspólnymi chwilami.

Do zobaczenia na Pikniku Międzypokoleniowym❗ 📚🕺🎉

Piknik Międzypokoleniowy odbędzie się w ramach projektu „Witaj w Klubie” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Milanowie., który został sfinansowany przez Fundację BGK w ramach programu „Generacja 6.0.”.