Projekt “Kariera Jutra”

Ten tydzień pracy przyniósł nam wiele miłych niespodzianek i na zakończenie jeszcze jedna z nich.🥰
Dzielimy się dobrą wiadomością, że zostaliśmy zakwalifikowani do projektu “Kariera Jutra”.
💡To możliwość przyjęcia do naszej instytucji 2 przeszkolonych, młodych, ambitnych i chętnych do pracy osób na finansowany ze środków zewnętrznych, trzymiesięczny staż.
💡Aktualna i profesjonalna wiedza stażystów, zdobyta podczas szkoleń organizowanych przez Partnera Edukacyjnego – Google przy wsparciu SGH Warsaw School of Economics sprawi, że nasza Biblioteka zyska nowe, skuteczne możliwości rozwoju.
Biblioteka otrzyma jednocześnie wsparcie w obszarze transformacji cyfrowej.
Projekt realizowany jest przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy w ramach dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 z Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działania 4.1 Innowacje społeczne.