Lekcja Biblioteczna

Lekcja Biblioteczna o 🇵🇱 Barwach Narodowych 🇵🇱 w grupie Biedronki.

Podczas spotkania przybliżyliśmy przedszkolakom historię Krakowa, drugiej z kolei stolicy Polski.Mieliśmy niezwykłą przyjemność poznać fascynującą historię Smoka Wawelskiego. Dzieci po wysłuchaniu książki o najsłynniejszej legendzie pokolorowały kredkami Smoka Wawelskiego.

Ta lekcja była doskonałym przypomnieniem, jak ważne jest odważne dążenie do celu, a także wykorzystywanie naszej inteligencji i kreatywności, aby rozwiązywać problemy. Historia Smoka Wawelskiego jest doskonałym przykładem, że nawet najbardziej pozornie niepokonane wyzwania mogą zostać pokonane, gdy tylko użyjemy naszych umiejętności i determinacji. 🔥🦖

Lekcje biblioteczne odbywają się w ramach projektu: “Barwy Narodowe w Gminie Milanów”, dofinansowano ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”