Zajęcia wakacyjne – rozkład jazdy!!!

plakat

11 lipca 2022 r. spotykamy się o 10.00 w świetlicy wiejskiej w Cichostowie i zaczynamy naszą przygodę!

Uzupełnieniem naszej oferty jest propozycja Stowarzyszenia Cichosz z Cichostowa. Atrakcje dla dzieci zostały umieszczone na plakatach i są przedstawione w dowolnej kolejności tak aby były niespodzianką i zaskoczeniem dla dzieci. Instruktorzy będą przekazywali Państwu szczegółowe informacje na temat poszczególnych dni.

Zapraszamy rodziców i opiekunów do wypełnienia kart zgody na zajęcia. Prosimy wypełnić wszystkie załączone dokumenty dla każdego dziecka (1 uczestnik = 4 wypełnione dokumenty)

Klauzula danych S. Cichosz – pdf 78 KB

Zgoda rodzica S. Cichosz – pdf 43 KB

Klauzula danych Biblioteka – pdf 79 KB

Zgoda rodzica Biblioteka – pdf 44 KB

Karty można przynieść do Biblioteki lub wysłać skanem na maila gbp@milanow.pl, w wiadomości prywatnej lub mmsem na numer 507 162 926.