Menu Zamknij

Pracownie tematyczne

plakat do kół zainteresowań

Drodzy Czytelnicy,

przy naszej Bibliotece otwieramy pracownie tematyczne w Milanowie i Rudnie!

Dzisiaj prezentujemy ofertę, którą będziemy realizować w Milanowie.

1. Pracownia plastyki ludowej – w pracowni uczestnicy poznają świat sztuki i kultury ludowej. Będzie to przestrzeń do cyklicznego spotykania się na różnych warsztatach, gdzie zostaną wytworzone m.in.: wycinanki, linoryty oraz aparaty do fotografii otworkowej. Podsumowaniem zajęć będzie wystawa Waszych autorskich dzieł.

2. Pracownia florystyczna – w pracowni rozwiniecie precyzję, cierpliwość oraz kreatywność i zręczność manualną. To tutaj poznacie różnorodną roślinność, będziecie pracować na atrakcyjnych i inspirujących materiałach. Cykl spotkań zakończy wystawa prac.

3. Pracownia słów – swobodne rozmowy o książce, życiu i świecie, wymiana poglądów, doświadczeń, pisanie autorskich dzieł, zajęcia techniczno-plastyczne to nasza autorska wizja Dyskusyjnego Klubu Książki. Pracownia działa w oparciu o tematykę związaną z Patronami roku ustanowionymi przez Sejm RP. Podsumowaniem Waszej działalności w pracowni będzie prezentacja wybranych dzieł podczas wydarzeń gminnych.

Pracownie działają w co drugą sobotę.

Startujemy 29 stycznia 2022 r. .

Miejsce spotkań: sala w Szkole Podstawowej w Milanowie (wejście od tyłu).

Wymagania: obuwie na zmianę i punktualność.

Forma zapisu: zapoznanie się z regulaminem, dostarczenie do piątku 28.01.2022 r. formularza zapisu i klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Nasza propozycja skierowana jest do dzieci (od I klasy szkoły podstawowej) i młodzieży. Chcemy zaznaczyć, że pracownie są dostosowane do potrzeb każdej grupy wiekowej. W związku z tym, zachęcamy szczególnie młodzież (klasy VI-VIII i starsi) do uczestnictwa w zajęciach.

Gorący apel!

Kochani, w związku z tym, że startujemy z ofertą przyjdźcie wszyscy na pierwsze spotkanie i podzielcie się z nami opinią czego oczekujecie, co chcecie zdziałać i dajcie nam szansę, by w zbliżającym się okresie projektowym napisać tylko pod Was projekty na interesujące działania.

Aktywne uczestnictwo w sztuce to początek dobrych działań w kierunku “tworzę”.
Każdy jest artystą i każdy może tworzyć!
Przyjdź i przekonaj się jakie to proste.

Dokumenty do pobrania:

Formularz-zapisu

KLAUZULA-ZGODY-NA-PRZETWARZANIE-DANYCH-OSOBOWYCH-GBP

REGULAMIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content