Zajęcia wakacyjne Biblioteka Główna

Drodzy Uczestnicy zajęć wakacyjnych, przedstawiamy Wam szczegółowy program zajęć.

W tym roku zapraszamy do zdrowej i ekologicznej zabawy od 15.07-19.07.

Zapraszamy już od godziny 9.00 na zajęcia z akrobatyki, które poprowadzą trenerzy z Acromaster. Zajęcia potrwają 1,5 godz.

Następnie każdego dnia wyjedziemy na ekologiczną wyprawę:
– do Poleskiego Parku Narodowego na zajęcia edukacyjne i spacery ścieżkami wraz z przewodnikiem;
– nad Jezioro Izdebno, gdzie będziemy plażować, obejrzymy spektakl Teatru Lalek Igraszka, pobawimy się z animatorem;
– do Zakątek Baje – Ufo-Buffo: dmuchane zamki, piana party.

Udział w zajęciach jest bezpłatny i sfinansowany ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Rodzice pokrywają jedynie dobrowolny koszt jednego ciepłego posiłku 30 zł/dzień.

Prosimy o zgłaszanie się rodziców zapisanych dzieci do Biblioteki w celu dopełnienia formalności oraz wniesienia całości opłaty za wyżywienie w terminie 1-5 lipca.

W przypadku gdy dziecko zrezygnuje z uczęszczania na zajęcia opłata nie podlega zwrotowi.