Menu Zamknij

Podsumowanie zajęć wakacyjnych

zajęcia wakacyjne w bibliotece

10 dni niesamowitych wrażeń i zabawy.

Na nasze zajęcia, zorganizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Cichosz, zgłosiło się 35 osób z różnych miejscowości naszej Gminy.

Pierwszy tydzień obfitował w wiele atrakcji i warsztatów skłaniających dzieci do ograniczenia kontaktu z elektroniką : warsztaty o emigracji, warsztaty malarskie, warsztaty o owadach z pracownikiem Poleskiego Parku Narodowego, warsztaty plastyczne, rozgrywki sportowe, wycieczka nad Łowisko Siemień i Jezioro Izdebno.

Wśród atrakcji drugiego tygodnia pojawiły się: warsztaty chemiczne (serdecznie dziękujemy mamie Filipa i Julki za fantastyczne zajęcia), warsztaty malarskie, wycinanki, naprawy rowerów, warsztaty kulinarne, zabawy z animatorem, dyskoteka, pokaz iluzjonistyczny.

Zajęcia wakacyjne zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i wręczeniem podziękowań za udział.

Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w pracę naszych zajęć.

Szczególnie dziękujemy:

Łowisko Wędkarskie Siemień za fantastyczne oprowadzenie po łowisku i pokazanie mocy atrakcji tego miejsca. Polecamy wybrać się tam rodzinnie. Jest plac zabaw, dmuchany zamek, restauracja oraz sedno tego miejsca atrakcyjne miejsca do łowienia ryb.

Właścicielom baru nad jeziorem Izdebno za miłą i serdeczną gościnę. To miejsce również polecamy na spokojny, rodzinny wypoczynek. Doskonała plaża z boiskiem do piłki siatkowej, rowerki, kajaki, molo i zadbane kąpielisko.

Pani Katarzynie Sawczuk za przeprowadzenie warsztatów chemicznych. Było rewelacyjnie, dzieci zachwycone i jesteśmy pewni, że pasja do chemii została zaszczepiona w niejednym małym sercu.

Pani Agnieszce Piekarskiej za pełne energii i twórczego zapału warsztaty plastyczne.

Do zobaczenia za rok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content